Supermicro MBD-H12SSL-I Motherboard
MBD-H12SSL-I-O
New
 Supermicro MBD-H12SSL-I Server- Motherboard ATX 12" x 9,6" (30,5cm x 24,4cm)
More details
This product is no longer in stock
Notify me when available
  • Anzahl der RAM-Steckplätze: 8
  • Internetverbindung: 1
  • Anzahl der sockets: 1
  • Geeignete Sockel:
More info
2.2 TB registrierter ECC DDR4 3200 MHz SDRAM in 8 DIMMs